קעקועים בתל אביב יפו

מחפשים קעקועים בתל אביב יפו? זה המקום הנכון! הסטודיו הנקי ביותר בארץ עם המקעקעים הכי מוצלחים ומוכרים בארץ ממתינים לכם אצלנו בסטודיו, אלפי לקוחות ומפורסמים כבר עברו אצלנו בסטודיו - התקעקעו והגשימו חלום - מה אתכם? מהם שלבי הקעקוע? מה חשוב לדעת מבחינת בחירת הסטודיו הנכון? איך הקעקוע מחזיק לכל החיים? מהם ההנחיות שחשוב לקיים לאחר תום ביצוע הקעקוע ועוד מגוון טיפים והמלצות שחשוב שתדעו - תוכלו לקרוא במאמר זה או באתר הבית שלנו. אתם מוזמנים. 

איך צבע הקעקוע מחזיק לכל החיים? 
אם אתם סקרנים לדעת לגבי "מאחורי הקלעים" של הקעקוע שלכם וכיצד הצבע אינו נידף מעורכם זוהי התשובה - בניגוד לכל מיני סוגי קעקועים זמניים או קעקועי חינה שונים שמתקעקעים על שכבת האפידרמיס העליונה של העור ואט אט נעלמים בעקבות החשיפה לשמש, המקלחות, ההכנסות לים ולבריכה וכו'., קעקוע אמתי נשאר על עורכם לאורך כל החיים! 
מחט המכשיר חודרת מספר מילימטרים מתחת לשכבת האפידרמיס שציינו מקודם, ומחדירה דיו לשכבות התחתונות ביותר של העור, ולכן אי סיכוי שהלקוח יישטף או יעלם לאחר מספר ימים/שבועות. חשוב שתיקחו את שם חברת הצבעים שבה התקעקעתם ותרשמו אותה או תצלמו אותה, בעוד מספר שנים לאחר שהקעקוע יאבד מעט מצבעו (אין מה לעשות כך זה אחרי שנים לעיתים)תוכלו חדשו ע"י אותה חברה ומספר הצבעים הנכונים. 
חברת סטודיו מורנו - קעקועים בתל אביב יפו כאם בשבילכם. 

קראו עוד על קעקועים

מה הכי חשוב לבדוק?
כאשר אתם בוחרים סטודיו לקעקועים הכי חשוב שתבחרו במקום מומלץ ואמין, מקום שעומד בכל תנאי ההיגיינה האפשריים, שהסביבה בו תהיה סטרילית ותעמוד בכל תווי התקן הנחוצים. בריאות גופכם היא מעל לכל ועם כך אסור לכם לשחק! 
בדקו שהמקעקעים עובדים תמיד עם כפפות והמחט מוחלפת מלקוח ללקוח, מחטים שרק מתנקות ואין מוחלפות הן הגורם מספר אחד להדבקות מחלות - היזהרו! בקשו מהמקעקע שיפתח את שקית המחט מולכם - כך שתהיו בוודאות מוחלטת שהיא חדשה וסטרילית! תמיד נסו לקבל המלצות על הסטודיו מראש, בין אם זה מלקוחות שהיו שם והתקעקעו אצלם, בין אם זה ברשת המדיה החברתית, או ממשפחה וחברים שאהבתם את הקעקוע שלהם והם מרוצים מהמקעקע שלהם, אין ספק שבדק בית ומחקר קצר יכול לעשות המון!

אודות חברתנו 
חברת מורנו קעקועים בתל אביב יפו היא החברה המומלצת ביותר בארץ לקעקועים, אלפי לקוחות ותיקים שבים וחוזרים להתקעקע אצלנו מדי שנה ואינם מוותרים על שירות מקצועי, ניסיון רב שנים, סטודיו העומד בכל תווי התקן הנחוצים הן מבחינת המכשור והן מבחינת סביבת הסטודיו, מחירים המתאימים לכל כיס, ומגוון ענק של סקיצות חדשות. לקוחות יקרים, חלומכם עומד להתגשם! ניסיון של 30 שנה לא הולך ברגל - ואנו מודים לכם לקוחות יקרים על הפרגונים וההמלצות החמות אשר אנו מקבלים ברשתות המדיה השונות ואצלנו באתר.
במידה ואתם מעוניינים בקעקוע חדש.. נדרש לכם ייעוץ מקצועי? מרגישים שאתם זקוקים להכוונה ... הגעתם למקום הנכון! צרו קשר כעת במספר 03-5252272 ונשמח לעזור.

מורנו קעקועים                     דיזנגוף 72, ת"א                       טל: 058-7176030                             studiomoreno72@gmail.com        בלוג