פירסינג דיזנגוף סנטר

כולנו מכירים את האקדח, אשר מנקב חורים באזנים ובאף, אך כאשר מבצעים פירסינג בדיזנגוף סנטר, ישנם אזורים נוספים בגוף, אשר הפירסר מנקב באמצעות אותו אקדח. רבים מהפירסרים, לא ימליצו על פירסינג באזורים רגישים בגוף, כגון הלשון שהיא איבר רגיש ומלא בעצבים וכן, עלול  להזדהם בקלות ולכן פירסינג זה, קשה יותר להחלמה. מקעקעים רבים, מעדיפים לחורר באמצעות מחט, היות והאקדח, הינו בעל קפיץ חזק ואם תביטו על העגיל, הוא אפילו אינו חד, כך שהוא מוחדר בכוח לגוף, מה שגורם לטראומה להרבה אנשים שמעוניינים בכל מיני סוגים של פירסינג. מחט שמיועדת לביצוע פירסינג, הינה דקה מאוד ולכן הרבה יותר קל לסבול את המחט מאשר את האקדח.

 

ההבדל והחסרונות של אקדח לפירסינג
אקדח שמבצע פירסינג באזנים ובאף, הוא רב פעמי, כך שלא ניתן לעיקור. המשמעות היא שהוא מלט בחיידקים ועשוי להיות מסוכן יותר מבחינת היווצרות של זיהום. ישנן מדינות ששימוש באקדח למטרות פירסינג, הוא אינו חוקי. גם ההחלמה מפירסינג שנעשה באקדח היא איטית הרבה יותר, מאשר באמצעות מחט דקה וסטרילית. כדאי תמיד לגשת לסטודיו של פירסינג, אשר מי שמנהל אותו, הוא בעל ניסיון וותק של שנים רבות. גם מבחינת הכאב של פירסינג הנעשה עם אקדח, הוא חזק הרבה יותר, מאשר בביצוע של פירסינג עם מחט ולכן, ככל שיהיה לכם יותר מידע על הפירסינג באופן כללי, כך יהיה לכם קל להבין, מה הפירסינג הטוב ביותר עבורכם.

 

למצוא את הפירסינג המקצועי בתל אביב
זו לא מטלה קלה, למצוא סטודיו מקצועי המבצע פירסינג בדיזנגוף 72 . התחרות היא רבה ולכן, כדאי לבחון היטב את האפשרויות של פירסרים, לבקר בכמה בתי סטודיו באזור, כך שניתן יהיה לגבש החלטה, או שלחלופין, יש לכם המלצות מחברים שמבצעים שנים פירסינג אצל הפירסר הקבוע שלהם והם מרוצים. בעת ביצוע הפירסינג, ישנם כמה שלבים חשובים בו, ראשית חיטוי המקום, סימון הנקודות שבהן יהיה הפירסינג, ניקוב, השתלת העגיל וסגירתו. כל פעולה, אורכת מספר שניות ופירסר מיומן, יעשה זאת בדיוק ובמהירות, כך שימנע סבל מכם כמה שיותר. פירסינג בדיזנגוף  72 הפך להיות פופולרי, וכדאי לעשות זאת רק בסטודיו מורנו קעקועים, שמבצע מזה 25 שנה את כל סוגי הפירסינג במקצועיות  לתיאום: 03-5252272.

קראו עוד על קעקועים

מורנו קעקועים                     דיזנגוף 72, ת"א                       טל: 058-7176030                             studiomoreno72@gmail.com        בלוג